O nas

Izabela Gil


Salon kosmetyczny ESTETICA istnieje od 1992 roku. Od początku, misją mojego salonu była promocja zdrowych kosmetyków i zabiegów, które sprawiają, że efekty są wyjątkowe i utrzymają się przez długi czas. Dlatego każdy zabieg Anti Aging ma nie tylko odmłodzić skórę, ale i właściwie ją odżywić. Aby to osiągnąć stosujemy  kosmeceutyki, czyli preparaty wyróżniające się bogatym składem oraz dużym stężeniem substancji aktywnych, przez co zwiększają odporność skóry i opóźniają procesy starzenia. Każdy produkt, jakiego używamy jest wolny od testów na zwierzętach. Wspaniałe efekty jakie uzyskujemy to połączenie profilaktyki i kuracji Anti Aging wraz z analizą pierwiastkową składu ciała i właściwym odżywieniem.

Oferujemy również makijaże okolicznościowe i po zabiegowe z zastosowaniem produktów Eko mineralnych jane iredale ™. Nasz makijaż jest bardzo trwały, a co istotne jest jednocześnie przedłużeniem pielęgnacji skóry. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem Environ™ "Professional Premium". Oferujemy kompleksowe kuracje dla osób w każdym wieku.

Gwarantuję również skuteczną pomoc przy młodzieńczych problemach skórnych, które spędzają sen z oczu nastolatków i nie tylko… :)

Gorąco zapraszam do wizyty w salonie Estetica! Gwarantuję skuteczność i relax

„Piękno jest w Tobie, pomogę Ci je odnaleźć…” To nasze motto i razem osiągniemy sukces.

Izabela Gil


Godziny pracy

Pn-Pt 10:00 do 19:00
Sobota 10:00 do 15:00
Niedziela Zamknięte

Umów wizytę

Polub Nas